Aktuality

 

PRIPRAVUJEME

KING of the RING 9.-10.12.2016

 

NÁBOR NOVÝCH ČLENOV

 

 

 

 

 

 

 

 

NAŠE ÚSPECHY

18.9..-27.09.2016 - Majstrovstvá Európy dorasteniek - Jessica si vybojovala zlatú medailu a začala sa písať história boxu na Slovensku!

30.8.-03.09.2016 - Medzinárodne Majstrovstvá Slezska, Gliwice, Poľsko - Jessica získala zlato.

27.-28.08.2016 - POHÁR RUŽINOVA - Jessica Triebeľová opäť bodovala a odniesla si prvenstvo

20.-21.08.2016 - VARGA MEMORIAL, Maďarsko - Jessica vyhrala 1. miesto


01.-05.08.2016 - INTERNATIONAL SUMMER BOXING SCHOOL - OPOLE - KRNOV - KLIN

 

11.-12.12.2015 - KING OF THE RING, Klin - Medzinárodný turnaj za účasti Slovenska, Poľska, Maďarska a Českej republiky. Jessica a Alex získali prvé miesto

20.-21.11.2015 - GOLDEN GIRL CHAMPIONSHIP, Švédsko - Jessica získala zlato, svojim súperkám nedala žiadnu šancu. Dostala aj ocenenie za najlepší výkon vo svojej kategórií.


31.10. - 9.11.2015 - Majstrovstvá Európy,Anapa, Rusko - Alex sa zúčastnil svojich prvých ME

09.-11.10.2015 - HSK CUP, Dánsko - Najväčší európsky turnaj s účasťou 500 boxerov z 15 krajín sveta

19.-20.9.2015 - 4. turnaj I. SLB - Jessica získala prvenstvo a Alex bohužiaľ kvôli zdravotným problémom nenastúpil na finálový zápas.

20.8.2015 - EUBC Asissi, Taliansko - Prezidentovi BC Triebeľ sa podarilo to, čo doposiaľ nikomu v histórií slovenského boxu. Zásluhou svojich aktivít bol vymenovaný samotným prezidentom EUBC za člena súťažnej komisie.

19.-21.6.2015 -Medzinárodný turnaj SLOVAKIA BOXING CUP - BC TRIEBEĽ usporiadal turnaj s účasťou viac ako 200 boxerov zo 16 krajín sveta. Naši zverenci si medzi konkurenciou počínali veľmi dobre. Turnaj si vyslúžil prívlastok svetovej úrovne.

09.-10.05.2015 - PIRKKA TOURNAMENT, FÍNSKO - Do ďalšej európskej krajiny zavítali súrodenci Triebeľovci po cenné víťazstvá.

18-19.04.2015 - ALEX a JESSICA sa stali majstrami Slovenska!

10.-12.04.2015 - 45. BALTIC CUP, NEMECKO - Účasť na medzinárodnom turnaji bola viac ako 113 boxerov z krajín Európy a medzi nimi aj skromná výprava BC Triebeľ, ktorá však predviedla svoj talent v plnej sile. Alex získal okrem zlata aj pohár za najlepšieho bojovníka. V ringu sa predviedla aj Jessica i Ján Fajčák.

 

11.-23.03.2015 - SÚSTREDENIE UKRAJINA - Alex Triebeľ strávil týždne v ukrajinskom meste Kolomyja, kde absolvoval so svojim trénerom Mykhailom Chebanom sústredenie, ktoré bolo zároveň prípravou na blížiace sa MSR žiakov a mladších dorastencov. Stretol sa tam dokonca aj s hviezdou Ukrajinského boxu - Alexandrom Usikom.

28.01.2015 - TALIANSKO - Prezident BC Triebeľ úspešne absolvoval trénersky kurz a získal 1. hviezdičku AIBA.

13.12.2014 GALA BOXING &MMA SHOW - Box club Triebeľ zorganizoval jedinečné podujatie, kde sa v jednom ringu vystriedalo viacero bojových športov. Okrem slovensko - poľského súboja si diváci mohli vychutnať aj zápasy podľa pravidiel MMA, ukážky z Aikida, Karate. Víťazstvo z klubu si odniesli Jessica Triebeľová, Ján Fajčák a Alex Triebeľ.

10-12.10.2014 - Leinefelde, Nemecko - Tentokrát vycestovala zostava BC Triebeľ v zložení Alex a Jessica Triebeľovci, Marián Džupka pod vedením trénerov Petra Triebľa a Mykhaila Chebanu. Na Majákový turnaj sa boxeri pripravovali vyše pol roka, nesplnil však očakávania, čo sa týka organizácie na akú sme v Nemecku zvyknutí. Boxovalo sa pod malými stanmi, kde vládol chaos, neustále sa menili boxeri. Chvíľami to vyzeralo, že Majo Džupka nebude mať s kým boxovať, nakoniec sa v ringu stretol s belgickým súperom Robbe Van Den Bruel, ktorého porazil a získal 1. miesto. Jessica sa v prvom zápase stretla s Emily Perthold, ktorý jednoznačne vyhrala. V druhom sa postavila proti oveľa ťažšej súperke Nicole Sawazki, čo nebolo pre Jessicu žiadnou prekážkou a v konečnom dôsledku získala 1. miesto. Alexovi sa tiež neustále menili súperi a hoci mal navrh, rozhodcovia sa priklonili k domácim borcom. V prvom súboji sa stretol s Edwinom Ginkelom, druhý krát nastúpil proti Alexandrovi Geisslerovi, ktorý bol o dve kategórie vyššie.


4-5.10.2014 - Swidnica, Poľsko - Pod vedením trénera Antona Laščeka vycestovala štvorčlenná výprava v zložení Alex Triebeľ, Marek Košút, Lukáš Halka a Mykhailo Chebanu do poľskej Swidnice na 8. Medzinárodný turnaj. Alex nastupil v plnej sile a svojho súpera hravo porazil. Výborný výkon predviedol aj Marek Košút.O niečo menej sa darilo Lukášovi Halkovi, ktorému neprialo šťastie a rozhodcovia sa priklonili k domácemu borcovi. Podobne uspel aj Mykhailo Chebanu.

13.9.2014 - Malacky, Turnaj mladých nadejí - Náš klub na tomto turnaji, ktorý sa po dlhých rokoch obnovil reprezentovali Alex Triebeľ a Ján Fajčák. Ako prvý nastúpil do ringu vo váhovej kategórií 45kg Alex Triebeľ proti súperovi Romanovi Konečnému z BC Kroměříž. Alex boxoval prvé a druhé kolo s prehľadom, svojmu protivníkovi nič nedovolil. V treťom kole sa viac uvoľnil, čo jeho súper pár krát využil, ani to však nestačilo. Alex vyhral v pomere 3:0 na body. O niečo menej sa darilo Jankovi Fajčákovi, ktorý vložil do zápasu všetko, na skúseného súpera Christiána Gajara z ABC Malacky to však nestačilo.

6-7.2014 - Klin, 5. kolo I. Slovenskej ligy boxu - Špička slovenského boxu sa tentokrát stretla pod holým nebom v Kolibe. Povrazy ringu prekročilo vyše 60 boxerov zo 16 klubov Slovenska a nechýbali ani hostia z Českej republiky. BC Triebeľ zastupovali: v exhibícií Alex Triebeľ, Jessica Triebeľová, ktorá získala cenu za najlepšiu techniku, Marián Štefaňák, Lukáš Halka a Ján Fajčák.

28.6.2014 - Klin, 6. kolo II. Slovenskej ligy boxu - V priestoroch koliby sa stretli boxeri z 10 klubov Slovenska. Z nášho clubu sa predstavili v exhibičných stretnutiach: Jessica Triebeľová, Alex Triebeľ, Ján Fajčák a bratia Marián a Filip Podstrelený. V oficiálnych zápasoch nás reprezentovali: Kevin Jendroľ, Kristián Podstrelený, Lukáš Halka a Marián Štefaňák.

júl 2014 - Monkstown, Ireland - Dublin box cup,
kde povrazy ringu prekročilo vyše 300 boxerov z Írska, Anglicka, Nemecka, Belgicka, Švajčiarska a jediné zastúpenie zo Slovenska predstavoval náš Box club. V Alexovom výkone bránila jeho choroba, no napriek tomu podal heroický výkon a obsadil pekné tretie miesto. Jessica zložila svoju súperku TKO už v druhom kole a domov si priniesla zlato.

jún 2014 - Altotting, Deutschland - Ďalšia zahraničná cesta skončila opäť úspešne. Jessica Triebeľová nastúpila proti Charlote Hofmann. Jednoznačne zvíťazila vo všetkých troch kolách, aj keď bolo na prvý pohľad vidieť, že súperka je o niekoľko kíl váhovo vyššie. Mužské derby odštartoval boxer Lukáš Halka, o niečo menej sa darilo Mariánovi Štefaňákovi. Zatial čo boxeri zbierali víťazstvá v Nemecku, na domácej pôde obhájil Alex titul Majstra Slovenska.

jún 2014 - Simbach, Deutschland - Desaťčlenná výprava boxerov spolu s trénermi navštívili nemecké mesto Simbach, kde sa zúčastnili turnaja a opäť si doniesli víťazstva aj nové skúsenosti.

máj  16-18.2014 - Svetový pohár Maďarsko -zlaté medaily si domov priniesli súrodenci Triebeľovci v kategórií do 42kg.

apríl 25-27.2014 - Majstrovstvá UBCS Levice- osemčlenná posádka zbierala ocenenia na MS UBCS a stala sa najúspešnejším klubom podujatia. Výhry si domov priniesli Alex Triebeľ, Marián Štefaňák, Lukáš Halka

apríl 19.2014 - Kopřivnica, Česká republika -Sedem boxerov z klubu vycestovalo pod vedením trénera Antona Laščeka na Krajské kolo severomoravskej oblasti boxu. Predviedol sa najmladší boxer klubu Filip Podstrelený, jeho o tri roky starší brat Marián a Kristián, Kristián Durdík, Janko Fajčák, Lukáš Halka a Marián Štefaňák

apríl 11-13.2014 - Pohár Rakúsko - Alexovi sa výbrone darilo, porazil českého súpera a vyhral 3:0 na body. Veľmi dobre boxoval aj Lukáš Halka, rozhodcovia sa však priklonili k jeho súperovi. V ženských súbojoch si zabojovala Jessica Triebeľová

marec 2014 Bratislava -  Alex a jeho sestra Jessica opäť potvrdili svoje kvality

február 2014 - Croatia - Jessica získala krásne prvé miesto

december 2013 - Vianočná rukavica - Zorganizovali sme medzinárodné podujatie, kde sa stretli boxeri nie len zo Slovenska, ale aj z Maďarska a Českej republiky. Naši zverenci si počínali naozaj dobre, vyboxovali 4 víťazstvá, ale hlavne nové skúsenosti na medzinárodnej úrovni. Turnaj jednoznačne potvrdil, že takéto podujatia sú atraktívne pre divákov a potrebné pre rast našich boxerov

november 2013 - Malacky - Zúčastnili sme sa VIII. ročníka memoriálu Aliho Reisenauera

novembrer 2013 - Štvorčlenná výprava bodovala v Porube - V zastúpeni Alex Triebeľ, Lukáš Halka, Marián Štefaňák, Martin Pakanik sme si z podujatia odniesli 3 výhry a jednu prehru.

november 2013 - 4. kolo I. Slovenskej ligy boxu v Novom Meste nad Váhom -Alex zamieril rovno do prvej ligy! Vo svojej kategórií nemá už na Slovensku konkurenciu. Pekná práca s trupom a rýchle päste zaistili Alexovi postup do finále, kde porazil Zaychemka z Ukrajiny

október 2013 - Sparingy v Maďarsku - Jessica Triebeľová sa zúčastnila sparingov v maďarskom meste Vecsés

október 2013 - Sústredenie v českom Děčíne - Trénerka Eva Lišková pozvala na sústredenie našu boxerku Jessicu Triebeľovú

október 2013 - Zúčastnili sme sa VII. Medzinárodného boxerského turnaja v Poľskom meste Swidnica - Alex Triebeľ opäť ukázal svoje kvality

september 2013 - IV.Liga UBCS v Leviciach - Alex Triebeľ udelil TKO Kevinovi Dome z BC Galanta. Alexove presné údery a správna taktika nedali súperovmu trénerovi po minúte inú možnosť ako hodiť do ringu uterák

august 2013 - Boxerksý míting Srdcia Bojovníkov 2 - Prvý úspech na podujatí zaznamenal Lukáš Halka. Na domácej pôde zdolal českého súpera Jířiho Gábora. Pre Box Club Triebeľ získal ďalšiu výhru Marián Štefaňák, keď udelil K.O. Jozefovi Gáborovi. Alex Triebeľ sa postavil proti Máriovi Dome z BC Galanta. Jessica Triebeľová opäť zdolala svoju súperku Stelu Levickú  z BC Spartan Prešov

jún 2013 - Boxerský míting v Kline - Podujatie odštartovali bratia Žitniakovci, z víťazstva sa tešil starší Štefan, ale v mladšom bratovi Andrejovi mu rastie veľká konkurencia. Peter Krivda oslávil svoje prvé víťazstvo proti domácemu Máriovi Štefaňákovi. Po mesačnej pauze  si svoje schopnosti overil aj boxer Jozef Iglarčík, ktorý vyhral 3:0 na body nad súperom Františkom Lukáčom z BC Global Východ. Výhru udržali doma aj súrodenci Triebeľovci. Vrcholom večera bol zápas nášho ukrajinského trénera Mykhaila Chebanu a Andreja Šurinu. Zvíťazil Chebanu v pomere 3:0

apríl 2013 - Boxerské sústredenie v Kline - Pod vedením Dušana Bučka, asistentov Martina Gajdoša a Mykhaila Chebanu absolvovala dvadsiatka pästiarov zo Slovenska štrnásť tréningových jednotiek

apríl 2013 - Majstrovstvá Slovenska žiakov a mladších dorastencov v Giraltovciach - Alex Triebeľ sa stal majstrom Slovenska v kategórií do 44kg

február 2013 - Účasť v reality show Najprísnejší rodičia - dvaja 17-roční flákači sa v rodine boxera naučili ako sa stať chlapom -  a to nie len v ringu 

február 2013 - Do klubu sme prijali nového trénera z Ukrajiny - Mykhaila Chebanu. Vo svete hrá prím ruská a ukrajinská škola, prvky tej ukrajinskej by sme chceli priniesť aj do prostredia slovenského boxu.

január 2013 - BC Triebeľ v Českom meste Broumov - V úvodnom zápase zdolala Jessica Triebeľová poľskú súperku Roxanu. Jozef Iglarčík porazil TKO Mateusza Leszczynskeho. Zaslúženú remízu vyboxoval aj ďalší zverenec klubu Michal Madleňák

2012 Boxerský míting v Kline Srdcia Bojovníkov - Organizátori pripravili desať zápasov v olympijskom boxe, od žiakov až po seniorov. Jessica Triebeľová opäť potvrdila svoje kvality, keď vyhrala zápas proti súperke Silvii Levickej. Z prvého boxerského mítingu si odniesli výhru aj ďalší členovia BC Triebeľ. Michal Madleňák zdolal Ľudovíta Ivana z BC Dubnica, Patrik Pavlík si poradil so súperom z BC Prešov Lukášom Puškárom. Jozef Iglarčík aj napriek dvojnásobnému ošetreniu dotiahol zápas s Denisom Milom z BC Žilina do úspešného konca. Najmladší boxer Alex Triebeľ jednoznačne zdolal súpera Vlada Pražienku z BC Dubnica. BC Triebeľ si so šiestimi víťazstvami, jednou remízou a jednou prehrou čoraz viac stavia pevné základy na boxerskej mape Slovenska

október 2012 – Úspech na Majstrovstvách Slovenska  - Jessica Triebeľová získala zlato v súboji so skúsenou súperkou Stelou Levickou, bývalou majsterkou v kickboxe. Jej mladší brat priniesol domov bronz

2012 Boxeri z celého Slovenska si dali zraz na Orave v Kline – pod holým nebom v Kolibe Klin sa konal turnaj pod záštitou Únie boxerských klubov Slovenska. Medzi sebou si to rozdali v exhibičnom zápase aj súrodenci Alex a Jessica Triebeľovci

2011 – Nová nádej ženského boxu – z Jessicy Triebeľovej sa stáva v ringu veľká dračica. Boxu sa venuje už od svojich 9 rokoch, zápasiť však môže až od 16. Peter Triebeľ chce z malej Jessicy vychovať veľkú šampiónku 

2011 – V novootvorenom boxerskom centre si to medzi sebou rozdali zakladateľ klubu Peter Triebeľ a Michal Franek, ôsmy z olympiády zo Soulu a juniorský majster sveta

2010 – Peter Triebeľ otvoril v Kline novučkú boxerskú telocvičňu. To, čo sa v blízkom okolí doposiaľ nikomu nepodarilo. Nová boxerňa začala písať svoju históriu